Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Wyjazd Nepal

Jeśli masz urlop 2 lub 3 tygodniowy skorzystaj z naszej oferty wyjazdu  do Nepalu! Przygotujemy Ci niesamowite wrażenia:

  • poznasz wspaniałych ludzi,
  • zaskoczy cię fauna i flora Nepalu,
  • zobaczysz niesamowite góry,
  • sprawdzisz się fizycznie w najwyższych górach świata,

Nie zwlekaj, ponieważ terminy szybko się wypełniają, niektórzy rezerwują wyjazdy na przyszły rok w trakcie zwiedzania Nepalu!

wyjazd w himalaje

Przygotuj się na wyjazd do Nepalu

Zadzwoń do nas a, zobaczysz co możemy Ci zaproponować w trakcie wyjazdu do Nepalu. Opowiemy Ci ze szczegółami jak i co musisz przygotować, aby odbyć w pełni satysfakcjonujący trekking w Himalajach.

Odpowiednie przygotowanie jest niezmiernie ważne, kiedy decydujesz się na wyjazd Nepal. Nie są to krótkie i proste trasy. Himalajskie góry są zdecydowanie bardziej wymagające od tych znanych nam w Polsce.

Zanim wyjedziesz w Himalaje

Ze względu na wydarzenia ostatnich miesięcy dotyczących COVID-19 warto zapoznać się z panującymi obecnie obostrzeniami na terenie Nepalu.

Musisz także pamiętać o tym, że to miejsce wymaga posiadania wizy. Co prawda można ją wyrobić na miejscu, jednak warto zdecydować się na ten ruch wcześniej, aby nie marnować cennego czasu.

Wyjazd do Nepalu zwłaszcza jeśli decydujemy się na trekking to nie jest kilka dni. Trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą odpowiednich do pory roku ubrań. W wysokich górach panują inne warunki niż w dolinie, więc na to też trzeba wziąć poprawkę. Do tego środki higieny osobistej.

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!