Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Trekking w Nepalu              

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, pasjonują Cię góry i chcesz przeżyć przygodę Twojego życia, bez wątpienia trekking w Nepalu jest aktywnością dla Ciebie! Koniec z bezczynnym siedzeniem przed telewizorem! Koniec ze wdychaniem zanieczyszczeń i spalin! Koniec z jedzeniem hamburgerów! Wybierz obcowanie z naturą na świeżym powietrzu!

Nepal to państwo, które jest głównym celem każdego trekkera na całym świecie. Dzięki temu, że na jego terenie jest wiele ośnieżonych szczytów, miejsce to jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto kocha adrenalinę. Tutaj masz szanse na wspinaczki, trekking, a także poznanie kultury rdzennej ludności, czyli - Szerpów. Trekking w Nepalu nie wymaga nie sprawność bardzo dużej sprawności fizycznej, ale powinniśmy spróbować swoich sił w polskich górach.

Turystyka - główny dochód mieszkańcówTrekking w Nepalu

Musisz również wziąć pod uwagę fakt, że turystyka jest głównym dochodem Nepalczyków. Wybierając się na trekking i wynajmując przewodników i tragarzy, sprawiasz, że oni również zarabiają. To, że ich zatrudniasz, nie oznacza, że jesteś za słaby i nie możesz sobie poradzić, tylko szanujesz ich kulturę i dajesz zarobić członkom rodziny. Trekking w Himalaje to miejsce, w którym nawiążesz nowe kontakty!

Ruszaj razem z nami do Nepalu, by rozpocząć bądź kontynuować przygodę z trekkingiem. Każdego roku setki tysięcy ludzi planują wakacje w Nepalu, by poznać tamtejszą kulturę i oderwać się od szarej i nudnej codzienności! Podróż w kraj Himalajów to idealna okazja, by poczuć prawdziwą magię najwyższych gór świata! Dzięki nam odkryjesz siebie na nowo! Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą! Trekking w Nepalu to miejsce przeznaczone dla każdego bez wyjątków!

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!