Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Trekking w Himalaje

Specjalnie dla Ciebie prezentujemy niesamowite propozycje wypraw w najwspanialszy rejon świata - do Nepalu! Planujemy wszystko wedle Twoich wymagań i preferencji! Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący jak i zaawansowany trekkingowicz!

Trekkingi w Himalaje organizuje się głównie jesienią i wiosną, ze względu na dogodną porę i klimat, gdyż lato to w tamtych rejonach pora deszczowa - nikt nie lubi natrętnych owadów i wszechobecnej wilgoci! Żaden zakątek Nepalu nie stanowi dla nas tajemnicy! Zapewnimy Ci profesjonalną opiekę i doświadczonego przewodnika, dzięki któremu poczujesz się w Nepalu jak we własnym domu!

Katmandu - początek przygody

Trekking w Himalaje rozpoczyna się w na lotnisku w Tribuvan, które znajduje się w Katmandu. To właśnie tutaj podróżnicy muszą uzyskać wszelkie zezwolenia i zgody na przebywanie w Nepalu, czy też trekkingu. Nepal to nie tylko miejsce, w którym są dostępne trasy trekkingowe, ale również wiele wycieczek objazdowych na przykład po Dolinie Katmandu.

Nepalskie domki

Wszystkie domki wyposażone są w urządzenia do ładowania baterii w telefonie czy też innych urządzeniach elektronicznych. Mo zna w nich skorzystać z wody i noclegu, jeżeli los się do Ciebie uśmiechnie również tradycyjnego jedzenia. Pamiętaj jednak, że nepalskie domki nie są dobrze zaopatrzone i na pewno luksus tam na Ciebie nie czeka.

 

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!