Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Trekking w Himalajach

Planując wakacje, czy wyjazd na weekend warto zadbać o najważniejsze rzeczy, takie jak ubezpieczenie przed wyjazdem. Zwłaszcza wybierając się na trekking w Himalajach, warto zabezpieczyć się przed wszystkimi wypadkami, by spokojnie cieszyć się aktywnym wypoczynkiem. Przed wylotem do Nepalu oczywiście należy wykupić ubezpieczenie podróżne, jednak jeśli masz w planach trekking w wyższych partiach gór zalecane, jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego.

Ubezpieczenie turystyczne ochroni nas przed odniesieniem strat lub szkód. Wybierając najkorzystniejsze ubezpieczenia, warto sięgnąć do porównywarki ubezpieczeń, by w prosty i łatwy sposób znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Trekking w Himalajach to poznanie kultury nepalskiej i podziwianie ośnieżonych szczytów. Doskonałe krajobrazy sprawią, że pokochasz to miejsce i wrócisz jeszcze nie raz.

Wyprawy trekkingoweTrekkingi w Himalajach

Trekking w Himalajach to kultowe zajęcie dla każdego podróżnika. Warto wiedzieć, że każdy trekking jest dopasowany do preferencji i potrzeb naszych Klientów. Trekkingi mają różne stopnie trudności, aby każdy niezależnie od wieku mógł z nich skorzystać.

Dzięki temu, że nasze doświadczenie w górach jest tak duże a popularność naszej firmy coraz bardziej, wzrasta poszerzamy swoją ofertę o kolejne trasy trekkingowe. Annapurna i Everest bez wątpienia wiodą prym, jednak warto zapoznać się również z pozostałymi ofertami.

Wyprawy trekkingowe posiadają ofertę, która jest niemalże najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka oderwania od rzeczywistości.

 

 

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!