Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Island Peak

Wspinaczka na szczyty staje się coraz bardziej popularna dla poszukiwaczy przygód, którzy nie mają wystarczającej wiedzy na temat wspinaczki technicznej. Island Peak to jeden z najsłynniejszych szczytów w Nepalu. Jeżeli chcesz przekroczyć swoje granice bez wcześniejszych przygotowań, musisz skorzystać z oferty, jaką niesie za sobą Island Peak!

Wspinaczka na Imja tse, najczęściej jest połączona z trekkingiem do bazy pod Everestem. To nie tylko wspinaczka, ale także trekking, który wiedzie przez niesamowite krajobrazy górskie i krajobrazy Himalajów.

Trekking ManasluIsland Peak

Wspaniałe wiejskie tereny Nepalu z cudowną panoramą na górę Manaslu o wysokości ponad 8150 m. Góra ta plasuje się na 8 miejscu pod względem wysokości na świecie. Trekking Manaslu jest dostępny dopiero od 1991 rok a znajduje się na obszarze o ograniczonym dostępie - niezbędne są dodatkowe dokumenty pozwalające na wycieczki po Nepalu w tym regionie.

Jeśli tłok na trekkingach Annapurna jest dla Ciebie uciążliwy zapraszamy do Manaslu tutaj jest dużo mniej osób ale i trekking jest bardziej wymagający. Wyprawa w region góry Manaslu rozpoczyna się z Kathmandu po 7 godzinnym przyjeździe do Arughat gdzie nastepnego dnia rozpoczynamy naszą wędrówkę.

Podczas wyprawy można przyjrzeć się dokładnie Manaslu a do zdobycia jest również przełęcz Larkyala, ten szlak łączy się z trekkingiem Annapurna Circuit Trek, dzięki czemu możemy decydować, którędy pójdziemy nna przykład podczas niepogody czy trudności na szlaku.

 

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!