Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Nepal Nepal wyciceczkiwycieczka

Wycieczki do Nepalu to propozycja dla osób, które nie chcą skorzystać nie tylko z trekkingu, ale poznać kulturę tego jedyne w swoim rodzaju państwa! Nepal wycieczka to ucieczka od codzienności. W dobie internetu zostaliśmy odsunięci od natury. Dlatego ważne stało się korzystanie z różnych rodzajów wycieczek a szczególnie w krajach azjatyckich, gdzie kultura różni się diametralnie od naszej. Nepal wycieczka nauczy Cię jak jeszcze wiele, nie wiesz na temat otaczającego świata.

Dolina Mustang Trekking

Upper Mustang Trek- Ukryte Królestwo Nepalu - to miejsce ma w sobie coś niezwykłego, aura panująca w tym regionie jest niesamowita. Być może ze względu na fakt, że turyści mogą tutaj wchodzić jedynie od 2007 roku i to jeszcze za okazaniem specjalnych dokumentów turystycznych.

Trekking Upper Mustang prowadzi nas pomiędzy górami poprzez pustynne tereny wprost do Lo Manthang - stolicy regionu. Trekking ten w Himalajach charakteryzuje się niezwykłymi krajobrazami, tybetańską kultura i klasztorami czy bardzo popularnymi turystycznie jaskiniami, w których niegdyś mieszkali Nepalczycy.

Ciekawostka

Upper Mustang Trek to miejsce z doskonałą panoramą na Nilgiri, a także szczyty Annapurna. Ciekawostką regionu jest to, że mieszkańcy nazywają siebie Loba - żyją zupełnie jak rdzenni mieszkańcy Tybetu. Trekking ten możemy dostosować pod względem zainteresowań, doświadczenia czy czasu trwania naszych gości. Trekking może trwać od 21 dni zwykle, odbywa się od maja do września.

 

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!