Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Everest Panorama Trek

Pragniesz wybrać się na niezapomnianą wycieczkę Nepal - Mount Everest? Jeżeli marzysz o zobaczeniu Everestu na własne oczy, ten trekking jest dla Ciebie!  To może być naprawdę wyjątkowa wycieczka po Nepalu! Podczas niej, nie tylko zobaczysz najwyższy szczyt świata, ale również wiele innych masywnych gór.

Przyjemny oraz niewymagający trekking po Himalajach, gdzie zobaczysz niesamowite widoki!Everest Panorama Treak

Ponadto ten trekking nie jest tak wymagający jak Everest Base Camp Trek. Został stworzony z myślą o tych, którzy nie chcą ryzykować chorobą wysokościową oraz mają niewiele czasu na zobaczenie niesamowitych gór. Podczas Everest Panorama Trek nie przekraczamy granicy wysokości na, której powietrze zaczyna robić się rzadsze i trzeba by było robić postój aklimatyzacyjny. Mimo wszystko ten trekking gwarantuje niesamowite widoki na wysokogórski krajobraz.

Oprócz samego podziwiania gór, można poznać niesamowitą kulturę Szerpów oraz zycie codziennie i tradycje tych rdzennych mieszkańców Nepalu. Wybierz się na Everest Panorama Trek z nami, a zmienisz swoje marzenia, na niesamowite przeżycia podczas wyprawy w Himalaje!

Sprawdź również ofertę treków do Annapurny i Everestu. Wybierając odpowiedni trek, możesz mieć pewność, że problemy codzienności nie będą już najważniejsze w Twoim życiu. Zobacz przepiękną górską panoramę Himalajów.

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!