Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Everest Base Camp- Dach Świata

Najwyższe góry świata zawsze robią wrażenie, zmieniająca się pogoda, inaczej padające światło słońca - to sprawia, że każda chwila przed Mt. Everest jest inna. Chociaż zdobycie tego szczytu jest tylko dla najlepszych, nasze biuro organizujące Everest Base Camp pomoże dotrzeć Ci do ostatniej bazy przed zdobyciem Everestu (8848 m n.p.m).

Everest Base Camp jest miejscem, które wiedzie przez przepiękne wioski, wysokie góry, a także subtropikalne lasy. Każdy, kto wybierze tę kilkunastodniową wyprawę, może mieć pewność, że czekają na niego same pozytywne aspekty.

Himalaje, wyprawy w wysokie góry, zdobywanie szczytów - to marzenia niejednej osoby na całym świecie. Zrób krok do spełnienia tego marzenia, zadzwoń do nas. Jeśli po krótkiej rozmowie nie będziesz przekonany, że warto to zrobić nic się, nie stanie, ale jeśli nie zadzwonisz, możesz żałować do końca życia.

A teraz od początkuEverest Base Camp

Wspaniały trekking Everest Base Camp zaczynamy od wylotu do Lukli - miesjca startu naszego trekkingu a skończymy na wzgórzu Kala Pattar (5545 m npm). Jest to miejsce położone bardzo wysoko, dlatego niezbędna jest aklimatyzacja podczas takiej wyprawy, ale tutaj możesz zdać się na nas - doświadczenie podczas trekkingu w Nepalu - organizowaniu wycieczek pozwala nam zagwarantować Ci bezpieczeństwo i to, że jesteś w stanie osiągnąć trekking do bazy pod Everestem!

 

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!