Wycieczki do Nepalu

Jeśli jesteś zainteresowany zdobywaniem Himalajów zapraszamy do kontaktu!
Nasze biuro podróży  organizuje wyjazdy do Nepalu na trekkingi
Annapurna, Pokhara, Dolina Mustang, Everest Base Camp!

Annapurna trekking

Annapurna, Manaslu, Gangapurna...

Jeśli jesteś ciekawy wysokich gór, jeśli chcesz wchodzić wyżej i wyżej zapraszamy Cię na trekking wokół Annapurny. Region ten słynie z najpiękniejszych i najdłuższych trekingów a my jako organizator, jesteśmy w stanie zatroszczyć się o Ciebie i przygotować taką trasę, która zadowoli Cię zarówno pod względem trudności fizycznej, przebytego dystansu a przede wszystkim pod kątem doznań wizualnych i duchowych. Annapurna trekking to jeden z najbardziej wciągających sposobów na poznanie gór w Nepalu. Jeżeli planujesz wycieczkę w tym regionie, powinieneś zacząć wycieczkę od trekkingu wokół Annapurny, a także do jej bazy.

Annapurna trekking może trwać nawet 21 dni - każdego dnia dostaniesz potężną dawkę niezapomnianych widoków na szczyty Annapurny, Manaslu czy Gangapurny. Największe góry będą Ci towarzyszyć każdego dnia zaczynając od Bulbule położonego 195km od Katmandu a kończąc na Nayapool. Na ten wyjątkowy treking zapraszamy Cię jesienią i wiosną wtedy, będziemy, mieli najlepszą pogodę.Annapurna trekking

Trekking wokół Annapurny

Annapurna to góra, która w rzeczywistości jest na 10 miejscu pod względem najwyższej góry na świecie. Większość ludzi decyduje się jednak na obejście jej wokół czy do jej bazy, niż wspinać się na jej szczyt. Współczynnik zgonów jest dość duży, dlatego lepiej wybrać się wokół niej.

Trekking wokół Annapurny obejmuje przepiękne widoki na Annapurnę I, II, III IV oraz widoki na Dhaulagiri i Machhapuchhre.

Wycieczki do Nepalu

Sprawdź naszą ofertę wycieczek do Nepalu: Annapurna, Mt. Everest

Komentarze: wyprawy do Nepalu

Nasi klienci o nas - sprawdź koniecznie zanim zadzwonisz!

Jestem niesamowicie zaskoczona Nepalem, wcześniej dominowało we mnie stwierdzenie, że ten kraj nie może być aż tak ciekawy i atrakcyjny turystycznie jak to zapowiadali przewodnicy, jednak z każdym dniem chciałam poświęcać wędrówkom coraz więcej czasu, aby dotrzeć o jeden krok dalej o jedną wioskę Nepalczyków więcej.

Jeśli kiedyś zastanawiasz się czy spędzić kolejny urlop w hotelu, na plaży czy może na trekkingu w górach nie próbowałeś nigdy tego drugiego. Jeden trekking w Nepalu odmieni Twoje życie i już nigdy nie spędziesz urlopu leniwie

Jeśli chcsz poświęcić 21 dni na zwiedzanie, chętnie polecę Ci trekking Annapurna Circuit Trek! Znajdziesz tutaj wszystko to czego inni szukają całe życie. Atmosfera kraju, kultura, religia, ludzie to co w Nepalu jest niezwykłe!

Udostępnij nas!